Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Güvenilir ve Kaliteli
Dental Ürünler

Bizimle birlikte, daha iyi ve sağlıklı gülüşlerin geleceğini inşa edin!

FSM Dental, 2001 yılında Ankara`da kurulmuş, güvenilir ve kaliteli dental ürünler üreten öncü bir şirkettir. 

 

Başlangıçta akrilik takım diş üretimiyle faaliyetlerine başlayan firmamız, sektörde belli bir yol kat ettikten sonra kompozit esaslı izosit takım dişlerini de üretmeyi başararak ürün yelpazesini genişletti.

 

Yıllar boyunca kompozit diş üretiminde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyim, FSM Dental`i kompozit diş dolgusu üretmeye yönlendirdi. Yaklaşık 7 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucunda şirketimiz, nano ve mikro hibrit kompozit üretiminde başarılı oldu. Ürün gamımız, kompozitin çeşitli türevleri olan anterior, posterior, üniversal, flowable, bulk flowable ve ortodontik flow ürünleri ile daha da zenginleşti.

 

FSM Dental, Türkiye`nin dental ürünler alanında en önde gelen firmalarından biri olarak, ürünlerinin tüm testlerden başarıyla geçmesi ve yüksek kalite standartlarını korumasıyla haklı bir gurur yaşamaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında düzenlenen fuarlara katılan şirketimizin ürünleri, sektörde büyük ilgi görmekte ve emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Firmamız, başarıyla ürettiği ve dağıttığı ürünlerinin yanı sıra, sektördeki yeniliklere öncülük etmek ve daha da gelişmek için araştırma ve geliştirme projelerine sürekli yatırım yapmaktadır.

 

FSM Dental olarak, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve yenilikçi dental çözümler sunma taahhüdümüzle, sektördeki lider konumumuzu korumak ve daha da ileriye götürmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizimle birlikte, daha iyi ve sağlıklı gülüşlerin geleceğini inşa edin!

SERTİFİKALARIMIZ

Kalite & Güven
Estetik Çözümler